Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzimní srazík

9. 11. 2009

8.11.2009 - jsme byli domluvení po dlouhatánské době, že se uvidíme s Mončou, která zvala na společné venčení pejskařů z Aigon Ostrava v Komenském sadu...

Ráno bylo fakt krásně, svítilo sluníčko a tak jsem byla ráda, že to vypadá nadějně. Pomalu se blížila hodinka, kdy jsme měli vyjíždět a hold se zatáhlo. Také jsem psala Žanet a Janči , jestli dorazí , že by bylo fajn se vidět a nafotit ty naše zlaťase, hohužel, ani jedné se to nějak nakonec nehodilo, což byla škoda, tak snad se někdy domluvíme, aby to časově vycházelo všem :o)

Pár minut před odjezdem, jsme zahnali s Arkiskem slepice do ohrady. Mamka se nabídla, že nás odveze, tak jsme byli rádi, že nejsme zavyslí na mhd. Arki celý natěšený, že se opět sveze a to nevěděl vlastně , co ho čeká :) Nakonec jsme došli na místo a hledali jsme, kde všichni jsou, ale ta banda nešla přehlednout, tak jsme k nim došli a jelikož jsem tam nikoho, krom Monči neznala, tak jsem hledala jí, věděla jsem, že má nového přírustka do smečky, čímž je německá doga Dag, je moc krásný, ale s Arkisem si nepadli do oka :)

Kolem bylo plno různých pejsků. Arki si je všechny očmuchal, stejně tak i pejskaře, s Mončou jsme prohodili jen pár vět, tak snad se sejdeme ještě a probereme s ní, to na, co jsem se chtěla tak trochu  optat.

I když jsem si vzala foťák , tak jsem nic nevyfotila, jelikož to nějak nešlo, tak jsem aspoň natočila dvě videjka, omluvte kvalitu... hold to chce nový lepší foťák :)))

Za dvě hoďky volala mamča, že za deset minut pro nás dojede... tak jsme se rozloučili. Bylo to pro nás pěkné setkání, hlavně pro Arkiho, tadyk ještě nemáme žádné psí kamarády, leda tak ty za plotem, tak to pro něj bylo menší spestření... Musím Arkiho moc pochválit, za to jaký byl šikovný :)

Děkujeme všem za milou společnost a zase někdy přístě naviděnou :o)))