Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hurá za nevěstou

27. 3. 2007
Dne 25.3.07 jsme já, mamka a Arki jeli na domluvené krytí ke známým, od kterých jsme si brali Arkiho... Obrazeksice už jeho mamina Ambra nežije, ale měli nepříbuznou fenku Amandu, která hárala, tak nás požádali, zda bysme mohli přijet a zkusit to, jak bude Arki reagovat a zda z toho něco vznikne :o)
Byl krásný sluneční den, Arki málem nedýchal v autě, jak bylo takové hic :o)
nakonec jsme teda dorazili. Arki byl unešený, hned jsme je pustili spolu do ohrady... první spolu blbli a pak se mu Amanda začla nabízet a nadzvedavat ocas, po chvilce ji Arki chňapnul a skočil Obrazekna ní, kupodivu se hned na poprvé zadařilo a svázali se na zhruba 15 minut... bylo to zajimavé pozorovat, jeden šel dopředu a druhý musel pozpátku kráčet za ním... když se odvázali, tak měli velkou očistu, Arkiho jsme vzali zas mezi nás a do ohrady pustili Terku (babičku od Arkiho) je moc hezká na to že jí je už tolik :o)
No a přišel hřeb dne a pustili labradora Maxe, no chudáček Arkisek si to odnesl...
na druhý den jsem si všimla jeho špičákObrazeku, začínal mu hnědnout, asi jak si hráli tak se do něj nějak musel bouchnout... pokud se to bude zhoršovat a celý začne hnědnout, tak nejspíš bude muset podstoupit vytrhnutí :o((( nebo prý sám vypadne, prý mu teďkom odumírá... sice ho to nějak nebolí, ale i tak bobík můj milovaný ... fňuk
O dva dny později čili 27, jsme jeli na překrytí, Arki byl natěšený, hned byl puštěný za ní, moc si jí ze začátku nevšímal, občůraval pořád celou zahradu a ona za ním dolízala a Obrazeknabízela se, zatím co on teda nic, nakonec teda začli blbnout a pak šel do akce... vůbec se mu nedařilo až na několikátý pokus se zadařilo a opět se svázali :o)))
Je to náš velký chlapák, tak jsme všichni zvědaví zda vůbec bude tatínkem, to uvidíme za 6týdnů zhruba a když to klapne,tak pak za 3 měsíce půjdeme kouknout na štěníky.
Tak jsem teda moc zvědavá a budeme doufat, že vrh bude a bude hlavně početný :o)
Mějte se krásně a držte nám palečky a pacičky s tím zoubkem!!!


Free Music
Free Music