Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jarní procházka k řece

13. 3. 2007

Nádherná jarní procházka k řece :o)


V posledních dnech se začalo nádherně ukazovat sluníčko, což byl další důvod nesedět doma a někam vyrazit. Tak jsem navrhla mamce, že bychom mohli jet k řece Ostravici směr na Hrabovou... což se zamlouvalo a ráno kolem 10h jsme vyrazili. Arki byl celý nadšený, že se opět veze v autě , on a auto to jde až moc dohromady, vždycky se cpe, jak se otevřou první dveře ( ještě to tak, aby řídil, haha). V autě bylo přes 20 stupňů tak jsme se pořádně zahřáli.
Když jsme dorazili, tak Arki ihned poznal to místo kde jsme občas jezdili minulé léto... ani jsme se nenadáli a šup a byl ve vodě... ani mu nevadila, že byla trošku studená.
Byli jsme tam sami, jen já , mamka a Arki, nikde nikdo...
Arkiho zas chytla ta mánie běhat dokola, tentokrát běhal z vody do vody a cákal jak malé dítě, aspoň jsme mu udělali něčím radost, i když mě teda ignoroval jak jsem po něm chtěla nějaký povel, což byla chyba, ale nechtěla jsem mu ničit jeho den, tak jsem byla hodná a nechala ho ať si lítá jak chce kam chce. Hrozně ho zaujali vlnky, spíše to byly vyry, ale nešel tam, on prostě do hloubky a dále od břehu nejde, jen když jsme ve vodě my a dotahnem ho do te hloubky, to uz pak ho nejde vylovit.
Po dlouhé procházce hodinové, jsme se rozhodli jet podívat na jízdarnu, která je kousek od řeky, chodívala jsem tam jezdit když mi bylo 14, měla jsem ohromnou radost a moc se mi to líbilo :o)
Arki i přes to běhání a čvachtání měl stále tendenci tahat, mě už příjde že se to snad neodnaučí, ale zatím zkutek utek. Mno každopádně pak ležel v klidu vedle lávky a seznámil se s místním koťátkem fotečka se taky někde najde, pak vyšel nádhernej kůň ze stáje a Arkos uplně spozorněl co to klopytá... My s mamkou jsme si daly smažené tvarůžky, mňami mňam i Arki se oblizoval, když jsem mu dala ochutnat...
Kolem 1h jsme se vrátili domů, Arki spokojeně lehl a spal, pak jsme ještě udělali pár momentek, takže určitě koukněte :)
Máme docela dost foteček, takže se pak můžete pokochat!
S pozdravem z výletu Arki, mamča a Shaki...
Free Music
Free Music

 

Náhledy fotografií ze složky Jarní procházka