Jdi na obsah Jdi na menu
 


Procházka do zverimexu

15. 3. 2007
Menší výprava za dobrodružstvím ve zmatku

Dneska jsme se s Arkim rozhodli, že pojedeme do zverimexu nakoupit nějaké hračky a další výcvikové pomůcky... Ráno bylo hezky, tak jsme kolem 9h vyrazili, uvažovala jsem zda jet tramvajkou nebo pěšky, jenže jsem viděla před sebou ten strašlivý kopec a tak jsem zvolila tramvaj, přeci jen je to rychlejší i když o 30kč drahší... Musela jsem se teda smát když jsem kupovala jízdenky, ten chlápek nevěděl , že pro psa jsou ty dětské, no já se musela smát, i když každý není dokonalý... Teď už to ví, hlavně když jsem se neušetřila poznámky tam je ten pes nakreslený :oD chudák se začervenal.
Projela první tramvaj 10minut čekání, ta byla tak napraskaná, že jsme rači čekali na další, díky bohu už to bylo mnohem lepší... nasedli jsme, cvakli jsme a paní nás pustila si sednout na vyhrazené místo pro psa a nevědomého (příště si vemu hůlku).
No svezli jsme se jen dvě zastávky, ARki je v klidu v MHD, takže žádný stres... i když já někdy podlehám. Vystoupili jsme a mířili přímo do zvěráče, ve dveřích jsem viděla, že je tam ta super prodavačka, tak ta se hnedka rozplynula a hned by z něj dělala gaučáka, no chtěla si ho pohladit, bohužel (co jsem viděla poprvý) chtěl pryč a vůbec ho nezajímalo že k němu někdo jde, nakonec teda se umoudřil a přišel k ní a už byl celý rozjančený... Celkem dlouho jsem vybírala hračku, nakonec zvítězila tahleta dýně vysmátá, nebo teda co to je, usuďte sami.. každopádně to píská.
ObrazekPak následovala píšťalka, moc teda nepíská, ale prý jí pes slyší dobře, no uvidíme. Hlavní věc, co jsem chtěla dlouho byl kovovej stahovák, prodavačka teda vůbec neodhadovala velikost, tak jsem musela zasáhnout já, co bude tak akorát.
Když jsem se zmínila o clickeru, tak se ptala jako co to je? A já pomůcka pro výcvik... no koukala zajímavě... nakonec jsme pobrali tři nějaké divně pachnoucí blafy na zoubky... Aspoň má co chroupat.
ObrazekPak tam přišel jeden pán, co prý má německou dogu a začal vyprávět, že retrievři a dogy byli teďkom populární, já jen všecko odkývala a cosik mumlala jojojo... no aspoň mi podržel Arkiho když jsem si dávala ty všemožný věci do tašky sáčkové... Arki už chtěl vypadnout, tak jsme se sebrali a odešli, hih Arkos ťulas vrazil do skla hlavou, no jo je to jelimán..
Kvůli tomu clickeru, jsem šla do dalšího zverimexu, tam mě zaujali plyšové hračky, tak jsem se rozhodla, že guma je málo, ještě plyš... takový pejsánek plyšový pískací,
Obrazekmě teda hned padl do oka a cenově byl pro mě docela levný.
Pak jsem se zeptala na clicker, tak ho kupodivu měli, stál 28.-
což se celkem dá, levnější jak nějaká píšťalka... prodavač obhlížel Arkiho a ptal se čím krmíme nevím teda proč jsem řekla Acanu, ale prostě to ze mě vypadlo ( krmíme Chicopeem). Tak mi hned nabízel 15kg pytel, že mají slevy o 10% mno už se vidím jak se tahám s pytlem chacha... tak jsem mu řekla, že snad příště, až nám dojde
ObrazekJak na potvoru, taštička nezvládla obnos a rupla, vypadala jsem jak dežo, když jsem měla skoro všecko tak divně při sobě... nakonec jsem to zmákla a jela domů, po cestě jsme se stavili za kámoškou Lucíkem, pokecali jsme, dala mi tašku a já byla happy, byla nadšená z těch hraček, oproti ARkimu, ty ho vůbec neberou, příště ať si chuchne..Došli jsme domů, ukázali jsme mamce co jsme koupili, ta se teda divila , že jsem šla až do města... no její komentář, proč si mu kupovala plyšáka? A já jen a proč ne?
No a ozvalo se... tak si mu měla dát svojeho, vždyť jich máš dost... vtipné mám dva střední a jednoho méďanka na poličce a toho nedám i kdyby měl válet sudy na povel.
Šli jsme ještě s kámoškou a jejím klukem do parku sednout na lávku a kecaly a žvanily a smály se jak pubošky, to nás čeká ještě večer, ale Arkose z toho vynecháme... Tak se mějte zase všichni hezky a nezapomínejte na své miláčky, abyste jim také udělali radost: PS Ty tyčinky smrdí jak maggy fuj, rozdrobil to a nechal ležet prostě čunas... a to už je vše přátelé... :o)))


Free Music
Free Music